Купити гель - фіксатор для брів в інтернет - магазині в Києві

Фіксатор і гель для брів


Art Visage Гель для брів та вій
TOP

Art Visage Гель для брів та вій

Представляємо вам нову лінійку продуктів ART-VISAGE "Експерти для брів і вій". Гель для брів і вій - один з продуктів лінійки. Препарат не склеює волоски, не створює «мокрий» ефект...

180 грн.

  
Art Visage Гель для брів та вій Cупер фіксація
TOP

Art Visage Гель для брів та вій Cупер фіксація

Представляємо вам нову лінійку продуктів ART-VISAGE "Експерти для брів і вій".ART-VISAGE Гель для брів та вій "Cуперфіксація" - один з продуктів лінійки.Це засіб більш сильної фіксації, ніж к..

180 грн.

  
Art Visage Гель для брів і вій відтінковий
TOP

Art Visage Гель для брів і вій відтінковий

Представляємо вам нову лінійку продуктів ART-VISAGE "Експерти для брів і вій". Стійка фіксація і бездоганна форма брів в одну мить! Красиво оформити брови дозволить гель з відтінком від відом..

180 грн.

  
Art Visage Гель для брів і вій ORGANIC активатор росту
TOP

Art Visage Гель для брів і вій ORGANIC активатор росту

Представляємо вам нову лінійку продуктів ART-VISAGE "Експерти для брів і вій". Перевага гелю Art-Visage Organic активатор росту в тому, що він на 96% складається з натуральних компонентів. Ві..

241 грн.

  
Art-Visage Набір туш для вій Chicago + гель для брів і вій

Art-Visage Набір туш для вій Chicago + гель для брів і вій

Відмінний набір, який підійде в якості подарунка! Набір складається з туші для вій  Art-Visage "Chicago» і гелю для брів і вій сильної фіксація Art-Visage «Fix & Care».Туш для в..

275 грн.

  
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Фіксатор і гель для брів

Надати бровам акуратність, пригладити неслухняні волоски, забезпечити якісний догляд покликаний гель фіксатор для брів з інтернет - каталогу «Beauty Life». Часто бровам приділяється мінімум уваги порівняно з іншими частинами обличчя, але це в корені неправильно, навіть небезпечно. Саме спокусливі вигини бровок здатні зробити образ завершеним, цілісним, ефектним.

Ідеальною від природи ця частина обличчя буває рідко. Найчастіше брови потребують корекції. Однак навіть надати їм форму - тільки півсправи. Друга половина - зробити так, щоб вони лежали рівно, не куйовдились. Саме гель фіксатор відповідає за створення даного ефекту.

Що являє собою гель фіксатор?

Засіб прозорого кольору з довгим пензликом - щіточкою ось що являє собою фіксуючий гель. Сфера його використання не обмежується тільки мейкапом. До складу засобу входять вітамінні комплекси, екстракти рослин. Вони глибоко зволожують, живлять, захищають дрібні волоски брів і вій від негативного впливу навколишнього середовища. Гель - фіксатор можна залишити на ніч для найкращого впливу. Складові продукту мають наступні ефектами:

  • рослинні компоненти - зволожують, дбайливо доглядають;

  • гліцерин - пом'якшує грубі волосинки;

  • полімер моделює - утворює тонку плівку, сприяє швидкому висиханню засобу;

  • желюючий компонент - забезпечує рівне нанесення без липкого ефекту.

В результаті використання засобу брови стають міцнішими, швидше ростуть. Ще один помітний ефект: на брови краще лягає туш, а промальовані олівцем лінії на бровах виглядають акуратніше, тонше.

На сайті «Beauty Life» представлені гелі прозорі і різних відтінків. Перші відмінно справляються з доглядовим завданням, а другі ще і надають бровам більш насиченого кольору. Відтіночний гель здатний замінити олівець, він тримається довше, не розмазується, не тане, надійно моделюючи колір, форму. Підбирати даний засіб слід в тон натуральному кольору брів, так як сильну корекцію відтінку робити не можна.

Придбання гелю - фіксатора для брів забезпечить вам бездоганний макіяж протягом тривалого часу, а також наситить частини обличчя мінералами, вітамінами, здоров'ям.