Купити тіні для брів вію відомих виробників в Beauty Life

Тіні для брів

У цій категорії немає товарів.


Тіні для брів

Візажисти стверджують: для створення яскравого, завершеного образу потрібно приділяти достатню увагу бровам. Саме вони роблять витончений акцент на виразності, міміці, підкреслюють характер. Одним з універсальних декоративних засобів є тіні для брів, ціна яких понад доступна, а ефект - приголомшливий. Вони не роблять брови вульгарними, занадто яскравими, зберігаючи максимум природності, ніжності, акуратності.

Секрети створення ідеальних брів з використанням декоративних тіней

Перш, ніж приступити до нанесення засобу, варто подбати про корекцію форми брови. Ви можете зробити це самі за допомогою пінцета або довіритися професіоналам. У будь - якому випадку, не варто занадто захоплюватися «вищипуванням». Брови - ниточки вийшли з моди, поступившись місцем природності.

Наносити тіні краще спеціальним пензлем, що має чуь скошений кут або крихітної щіточкою. Залежно від форми очей, їх розташування, розрізняються і варіанти фарбування. Щасливі власниці стандартної форми очей можуть сміливо фарбувати брови повністю - лінією від внутрішнього краю до зовнішнього. Для близько посаджених очей краще залишити незакрашеним внутрішній куточок, і навпаки, фарбувати його максимально сильно, якщо очі посаджені далеко.

Технологія нанесення тіней така:

  • Ретельно розчісуємо брови по лінії росту.

  • Наносимо мінімальну кількість тіней. Важливо не перестаратися.

  • Розподіляємо засіб рівномірно, профарбовуючи проміжки між волосинками, щоб брова виглядала цілісною.

  • Знову розчісуємо брови, прибираємо надлишки тіней ватним тампоном.

  • При бажанні проводимо хайлайтером лінію під нижнім контуром.

  • Насолоджуємося ефектом: нафарбовані брови виглядають дуже доглянутими цільними лініями, ефектно доповнюють загальний макіяж.

Асортимент тіней в каталозі «Beauty Life»

Існує маса різновидів даного засобу. Відрізняються вони за консистенцією, відтінку. По суті, різниці між тінями для повік і тінями для брів, ціна на які приблизно однакова, немає. Єдина відмінність в більш природній палітрі тонів, максимально наближеної до реальних відтінків брів. Зазвичай добре виглядає відтінок, на тон темніше натурального.

Замовляйте якісні тіні для ваших повік онлайн, не залишаючи власного будинку, і відкривайте для себе чудовий світ професійного, природного мейка .